Flash Presentation
ÚVOD O NÁS AKTUÁLNĚ PROGRAMY ZAPOJTE SE KONTAKTY
Hnutí za občanská práva duše
Jak to vidí náš člen…
 
ÚVOD
Nová spiritualita
Jak jsme začínali
Co nás inspiruje
Zajímavé odkazy
Partneři HT
Hledání...

Má nová spiritualita

Jsem zdrojem

Zdroj síly a pravdy vidím v každém člověku, každou lidskou bytost vnímám jako zdroj světla, lásky, neomezené radosti a svobody. Jak rozšiřuji chápání termínu Já, můj život je plnější a bohatší a disponuju větší silou.


Vidím štěstí pro všechny

Odkláním se od rozlišování lidí na „oni“ a „my“ a vidím, že šťastní a naplnění můžeme být všichni.


Beru na zřetel proměnlivost slova

Uvědomuju si, že slova jsou proměnlivá a každá jejich interpretace může být omylná. Nemám žádný statický ideál, protože vesmír je neustálá živá proměna.


Kladu si otázky

Opouštím představu, že vím všechno potřebné k tomu, jak vytvořit svět, o kterém sním. Dále poznávám svět a rozšiřuji svůj systém přesvědčení o nové myšlenky či představy.


Tvořím spojení a jednotu

Lidstvo, příroda i vše ostatní je pro mne nedělitelným celkem. Jsem spojený s každým člověkem i s Bohem, tvoříme jednotu.


Uznávám svobodu individuální cesty

Respektuju mnoho cest k pravdě. Přijímám s úctou způsoby druhých, jakými se vztahují ke všemu, co je. Cokoli chci změnit, měním v sobě.


Jsem svobodný a zodpovědný za svůj život

Svoboda je mou přirozeností, o kterou nemohu být připraven a donucen prožíval něco jiného, než právě chci. Ke svému štěstí nepotřebuji nic vnějšího.


Mým měřítkem je funkčnost

Nic není správné či špatné samo o sobě. Jediným měřítkem je funkčnost, jestli to, co dělám, vede k výsledkům, které očekávám.


Jsme Bůh

Jsme Celek, jsme vším, co je, tím jediným, co ve skutečnosti existuje, jediným časem, který kdy nastal, jediným místem, které kdy existovalo, jedinou věcí, jedinou myšlenkou a jedinou bytostí, která existuje. Jsme život a všechno v životě. Jako celek máme všechno, co si přejeme.


Uznávám soběstačnost života a tedy sebe

Radost je přirozeným stavem mého bytí, protože všeho mám dostatek. Vnímám život jako dokonalý a soběstačný.


Mou nejvyšší hodnotou je život

Život je rozvíjející se vědomí, které poznává život v podobě života. Vše je jeden Život, který si je sebe vědom a skrze sebe se poznává a opět shledává, že je Životem.


Láska je můj přirozený stav

Jsme jeden celek, který nic nerozděluje, proto je má láska absolutní a bezpodmínečná.


Přetvářím realitu

Svůj život utvářím svými záměry a tyto záměry jsou odvozeny od mého systému přesvědčení. Vychází-li můj záměr z vědomí spojení s celkem a z nejkrásnějších představ o životě, je podporován vším.


Mám poselství


Zdroj: humanitysteamcr.ning.comPozitivní evoluce
 
Home Site Map